KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16611014
nr 1661 1014
Einar Nerman
(1888-1983), Sverige
Akvarell, Signerad, daterad 1936, Stilleben, 63x58 cm, yttermått inklusive ram: 83x78 cm
Utrop:
5.000 kr
Såld:
4.000 kr
måndag 25 november 2024
kl 20:09:08
25/11 20:04:08
- Klassiska
25 nov
Klassiska
Läs mer om Klassiska
Einar Nerman
Läs mer om Einar Nerman