KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16611014

nr 1661 1014

Einar Nerman

(1888-1983), Sverige

Akvarell, Signerad, daterad 1936, Stilleben, 63x58 cm, yttermått inklusive ram: 83x78 cm

Utrop:

5.000 kr

Såld:

4.000 kr

måndag 25 november 2024
kl 20:09:08

25/11 20:04:08 1      Vinnande bud

  • Klassiska
  • 25 nov

Klassiska

Läs mer om Klassiska

Einar Nerman

Läs mer om Einar Nerman